Druskinių vandens minkštintuvų palyginimas su Dropson sistema

Dažnai užduodami klausimai (D.U.K.) Druskinis vandens minkštintuvas Dropson sistema Atsakymai
Ar mano vandentiekio sistema bus apsaugota nuo kalkių nuosėdų? Taip Taip Abi sistemos yra skirtos kovoti su kalkių nuosėdomis: vandens minkštintojas yra cheminė sistema, kuri fiksuoja kalcio jonus ir išlaisvina natrio jonus (naudojant jonų mainų dervas). Dropson sistema užkerta kelią kalkių susidarymui naudodama fizinį procesą.
Ar sistema pašalina kalcį? Taip Ne Fizinėse sistemose kalcio karbonato (kalkių) susidarymo išvengiama be kalcio pašalinimo. DROPSON fiziškai apdoroja vandenį ir kalcio karbonatas tampa nebetaršus. Kalkės prateka įrenginiu nenusėsdamos ant jokio paviršiaus ir yra išplaunamos per čiaupus ir nuotėkas.
Ar sistema sumažins kalkių nuosėdas, jau esančias mano įrenginyje? Ne Taip Dropson sistemos įgalina išvengti kalkių susidarymo jūsų įrangoje. Jos taip pat ištirpins kalkes, jau esančias įrenginyje.
Ar sukelia koroziją ir ar tai gali pakenkti mano įrangai? Taip Ne Vandens minkštintojas keičia kalcį į natrį. Natris yra ėsdinantis (skatina koroziją), todėl tiek vidutinio, tiek ilgesnio laiko perspektyvoje gali tapti problema mūsų įrenginiams. Kai kurie katilų gamintojai atšaukia garantiją savo produktams, jei vartotojas įdiegia vandens minkštintoją, kuriame naudojama druska.
Ar aš privalau reguliariai pridėti druskos? Taip Ne Vandens minkštintojai reikalauja nuolatinio druskos tiekimo, nes jie naudoja cheminį vandens apdorojimo principą. Dropson naudoja fizinį procesą ir nereikalauja papildomų eksploatacinių medžiagų.
Ar sistema padidins mano vandens sunaudojimą? Taip Ne Vandens minkštintojuose reikia periodiškai atnaujinti jonų mainų dervas. Galima prarasti iki 200 litrų vandens per vandens minkštintojo atnaujinimą. Atnaujinimo dažnis gali varijuoti nuo 4 iki 7 kartų per mėnesį. Dropson sistemos nereikalauja jokio atnaujinimo.
Ar didelės aptarnavimo išlaidos? Taip Ne Metiniai vandens minkštintojo priežiūros kaštai yra nemaži. Taip pat reikėtų įskaičiuoti naudojamos druskos kiekius ir iššvaistytą vandenį. Dropson sistemoms reikalinga tik elektros jungtis, o energijos sąnaudos yra labai mažos, panašios į energiją taupančios lemputės sąnaudas.
Ar vanduo vis dar tinkamas jį gerti ir tinka vartoti maisto gaminimui? Ne Taip Vandens minkštintojas keičia vandens cheminę sudėtį. Natrio koncentracija gerokai padidėja, viršijant ribas, leidžiamas PSO: 200 mg / litre. Vandens minkštintojų apdorotas vanduo žmonėms vartoti netinka. Dropson įrenginių poveikio dėka vanduo išlaiko natūralias savybes, yra tinkamas gerti.
Ar apdorotas vanduo tinka daržo laistymui? Ne Taip Dropson sistemos nekeičia vandens cheminių savybių. Natrio koncentracija lieka nepakitusi. Vanduo, apdorotas Dropson, augalų laistymui tinka. Vandens minkštintojo apdorotas vanduo laistymui netinka, nes natrio koncentracija yra per didelė.
Ar drabužiai bus minkštesni po skalbimo? Taip Taip Dropson sistemos apsaugo nuo kalcio karbonado susidarymo audinio struktūroje. Vanduo, apdorotas Dropson, tampa nebetaršus. Drabužiai bus minkštesni nei buvo prieš skalbimą.
Ar galiu pridėti druskos į savo indaplovę? Ne Taip Fiziniu būdu apdorojant vandenį, po jo išgaravimo, pavyzdžiui, indų džiovinimo cikle, vanduo gali palikti pėdsakus smulkių kalcio karbonato dulkių pavidalu. Šie pėdsakai lengvai nuvalomi, nes jie nekristalizuojasi ant indų. Pridedant į indaplovę šiek tiek druskos - dėmės išnyks.
Ar bus matomos dėmės kriauklėje arba dušo kabinoje? Ne Taip Norint išvengti kalkių dėmių naudojant druskinį vandens minkštintoją - jis turi būti sureguliuotas labai žemam vandens kietumo lygiui. Pasiekti ir išlaikyti tokį žemą lygį - reiškia didinti natrio koncentraciją vandenyje ir jo poveikio dėka - dar stipresnę esamos įrangos koroziją. Esant Dropson, nors dėmės matomos, jas lengva nuvalyti.
Ar tai geriausias pasirinkimas vietovėse, kur vandens kietumas gana didelis? Ne Taip Naudojant vandens minkštintoją - didelis vandens kietumas reikalaus didinti kalcio / natrio keitimą. Vanduo, kuriame didelė natrio koncentracija, įtakoja įrangos koroziją. Dropson nekeičia vandens cheminės sudėties ir apsaugo nuo kalkių susidarymo.