ELEKTROMAGNETINIO IMPULSO TECHNOLOGIJA

NAUJOS KARTOS TECHNOLOGIJA

      Inovatyvumas ir efektyvumas                                                                                    

E.M.I technologija (elektromagnetinių impulsų technologija) dėl savo inovatyvios koncepcijos ir naudojamų aukščiausios kokybės medžiagų siūlo nepriekaištingą įrangos veikimą ir efektyvumą.

Kiekvienas pagamintas įrenginys yra kruopščiai patikrinamas ir kalibruojamas (atsižvelgiant įvandens  srautą ir vandens kietumo lygius kiekvienam modeliui atskirai) tam, kad būtų garantuotas užtikrintas efektyvumas.

 

      VEIKIMO PRINCIPAS                                                                                                      

 

1 - VANDENS ĮVADAS

Dėl kalkių susidarymo atsakingi kalcio (Ca) ir karbonatų (CO3) jonai vandenyje keliauja laisvoje formoje.

2 - SŪKURIO EFEKTAS

Dėka sūkurio efekto įrenginyje laminarinis (sluoksninis) srautas vamzdyje virsta turbulentiniu (sūkuriniu) srautu.

3 - ELEKTRONINIS BLOKAS

Kompiuterio mikroschema valdo multizoninius generatorius, kurie sukuria magnetinius impulsus.

4 - ELEKTROMAGNETINIŲ IMPULSŲ GENERATORIUS

Magnetiniai impulsai generuojami tam tikru dažniu ir tiesiogiai veikia sūkurinį vandens srautą.

5 - KRISTALIZACIJA

Dėl elektromagnetinių impulsų sąveikos su kinetine sūkurio energija vandenyje esantys laisvi kalcio ir anglies jonai kristalizuojasi (susijungia į nematomus mikrokristalus).

6 - MIKROKRISTALAI

Tokiu būdu susiformavę mikrokristalai nebeturi kalkėms būdingos struktūros. Kadangi jie nebesikristalizuojasi, todėl negali vienas su kitu susijungti ir nenusėda ant jokio paviršiaus. Mikrokristalai  keliauja vamzdynu kartu su vandeniu ir smulkių dalelių pavidale pasišalina su nuotekomis ar per vandens čiaupus. Dėl to nustoja formuotis nauji kalkių nuovirų sluoksniai.

PRIVALUMAI

EFEKTYVU. Prevencinis ir valomasis poveikis. Naujos kalkių nuosėdos nesusidaro, o esančios apnašos pamažu ištirpsta vandenyje ir pašalinamos iš sistemos.

NEREIKIA PRIEŽIŪROS. Vandens minkštinimo technologija paremta elekromagnetinių impulsų poveikiu, todėl nereikia naudoti jokių cheminių medžiagų.

EKOLOGIŠKA. Dropson technologija nesukuria vandenyje jokių kenksmingų cheminių medžiagų, neteršia aplinkos, todėl pripažinta ekologiška.

EKONOMIŠKA. Dropson technologija taupo energiją, gerina įrangos ir prietaisų veikimą, prailgina eksploatacijos laiką.

PAPRASTAS ĮRENGINIO MONTAVIMAS. Dropson užima mažai vietos, įrenginiui tereikia elektros šaltinio. Įrenginio nereikia jungti prie nuotekų vamzdžių.

IŠSAUGO NATŪRALIAS VANDENS SAVYBES. Dropson technologija nekeičia natūralios vandens sudėties. Suminkštintas vanduo dėl sumažėjusios vandens paviršiaus įtampos lyginamas su lietaus vandeniu ir yra sveikesnis gerti žmonėms, gyvūnams bei laistyti augalus.

KOMPIUTERINĖ PROGRAMA SISTEMOS PASKAIČIAVIMUI

(C.A.S) Dropson online

Dropson skaičiavimo ir parinkimo programa leidžia parinkti, atsižvelgiant į direktyvą HS4 (DTU), įrenginį, kuris geriausiai prisitaiko prie jūsų vandens sistemos. Mūsų modulinė koncepcija leidžia tenkinti pačius įvairiausius vandens tekėjimo srautus. Išvystyta kartu su kitomis žymiausiomis užsienio kompanijomis, mūsų technologija buvo specialiai sukurta šalto ir karšto vandens tiekimui.

NERŪDIJANTIS PLIENAS  

GARANTUOTA KOKYBĖ

Dropson įrengimai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno. Apskaičiuota, kad mūsų įrengimų tarnavimo laikas siekia virš 30 metų. Dropson suteikia 10 metų garantiją pramoninei ir 5 metų garantiją buitinei įrangai.

Kiekvienas Dropson įrenginys yra pagamintas iš 316L nerūdijančio plieno, naudojamo maisto pramonėje.