ĮRANGOS PARINKIMAS

Programinė įranga, skirta parinkti Dropson nukalkinimo sistemos prietaisą. 

Dropson technologija apima įrangos parinkimo programinę įrangą, kuri leidžia pasirinkti tinkamiauso dydžio Dropson prietaisus pagal jūsų poreikius. Išskirtinis jo privalumas - eksploatacijos paprastumas: jo naudojimui nereikalingas specialus paruošimas.
Skaičiavimai yra atliekami atsižvelgiant į reikalingą vandens srautą, vandens kietumą ir įrenginio tipą, laikantis HS4/ DTU direktyvų.

POREIKIO ANALIZĖ

Atspausdintoje ataskaitoje matysite  įvestus duomenis ir automatiškai parinktus įrenginius: 
- Dropson įrenginio modelis.

- Nuosėdų filtro tipas.

- Reikiamo išankstinio filtravimo lygiai.

- Pajungimo schemos tipas. 
Grafike matysite rezultatus kubiniais metrais per valandą (m3/h), atsižvelgiant į vandens kietumo lygį. Taip pat matysite  jūsų pasirinkto Dropson modelio našumo kreivę, atsižvelgiant į parinktą Dropson įrenginį.

TINKAMIAUSIO VARIANTO PARINKIMAS

Parinkimo programa užtikrina tinkamiausią Dropson prietaiso parinkimą.

Mūsų programinė įranga parenka tinkamiausią Dropson įrenginį atsižvelgiant į sistemos poreikius. Parinkimo programa yra nepakeičiamas įrankis, prieinamas mūsų interneto puslapyje PRO Zonoje.Paruoštas ataskaitas galite lengvai įtraukti į projektus ir pateikti savo klientams kaip techninio sprendimo specifikaciją.

KATALOGAS - TECHNINĖ SPECIFIKACIJA PDF

DROPSON MONTAVIMO VADOVAS PDF

Mūsų klientams yra prieinama techninė pagalba internetu "online"

Naujų technologijų dėka mūsų aptarnavimas yra daugiaplatformis (kompiuteris, planšetė ir išmanusis telefonas), o programa gali naudotis daug vartotojų vienu metu. Nereikia diegti jokių specialių programų - užtenka interneto ryšio.Vienu metu Dropson įrenginio montuotojas ar naudotojas gali naudotis tinklapiu ir tuo pačiu metu susisiekti su įrangos platintoju ar mūsų technine pagalba. Mes šiame tinklapyje padėsime spręsti įrangos montavimo ar naudojimo problemas realiu laiku, taip pat imtis teikti  garantinį aptarnavimą ir atsakyti į klausimus dėl įrangos naudojimo bei priežiūros.