BASEINAMS IR REZERVUARAMS

 

SPRENDIMAS BASEINAMS, FONTANAMS, REZERVUARAMS IR TVENKINIAMS

 
 

Kalkių nuosėdų kontrolė pusiau atviroje vandens sistemoje

Dropson EMI5000 buvo sukurtas apsaugoti mechanizmus, siurblius, šilumokaičius ir reguliatorius dalinai atvirose sistemose. Naujos kartos Dropson nukalkinimo sistema yra ekologiška, neišskiria vandenyje jokių kenksmingų cheminių medžiagų, neteršia aplinkos, nereikalauja priežiūros.

BASEINAS DAUG ŠVARESNIS

Baseino vanduo nuolatos išgaruoja. Pastovaus baseino tūrio palaikymui vanduo turėtų būti pastoviai papildomas. Dėl to padidėja kalcio karbonato lygis vandenyje. Kalkėtas vanduo sudaro palankias sąlygas susidaryti apnašoms ant baseino sienų. Dropson apsaugo nuo kalkių nuosėdų susiformavimo ant baseino komponentų: ant baseino vamzdžių, filtrų, mozaikinių ir apdailos plytelių. Dropson sistemos tikslas - išlaikyti baseiną švarų, palengvinti baseino aptarnavimą ir sumažinti valymo priemonių naudojimą.

BASEINAS ŽYMIAI SVEIKESNIS

Kalkių nuosėdos baseine yra pagrindinė bakterijų ir mikroorganizmų dauginimosi vieta. Tik nuolatinis chemikalų naudojimas padeda išspręsti šią problemą.

Dropson kontroliuoja kalkių nuosėdų formavimąsi baseinuose ir leidžia sumažinti chemikalų naudojimą. Vanduo tampa tinkamesnis maudynėms.

BASEINAS ŽYMIAI TAUPESNIS

Kalkių nuosėdos yra puikus šilumos izoliatorius ir tai neigiamai veikia šilumos perdavimo efektyvumą.

3 mm kalkių nuosėdų sluoksnis tarp kaitinamų elementų ir tekančio vandens padidina energijos suvartojimą net iki 30%. Dropson garantuoja geriausią energijos efektyvumą ir prevenciją, nes užtikrina optimalius šilumos mainus ir neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms bei nešvarumams.

 
 

VANDENS TALPYKLOS, PILNOS GYVYBĖS

Prieš kalkių nuosėdas kovojanti Dropson sistema yra organiška, ekologiškai švari ir draugiška gamtai. Ji nekeičia natūralios geriamo vandens sudėties.

Taikomas vandens apdorojimo būdas yra tinkamas kalkių nuosėdų ir mikro dumblių susidarymo kontroliavimui. Dropson yra suderinamas su vandens flora ir fauna.  

Dropson įrenginio nereikia prižiūrėti, jam nereikia naudoti druskų.

Jis sunaudoja mažai elektros energijos - tiek, kiek taupi elektros lemputė.