THE NEW WAY OF TREATING WATERDROPSONĮKVĖPTI LIETAUS

Besikeičiančiame pasaulyje įmonės ir technologijos turi nuolatos prisitaikyti prie aplinkos. Vandens tinkamas paruošimas naudojimui yra ne išimtis šioje evoliucijoje. Mes negalime išspręsti šiandienos iššūkių pasenusių metodų pagalba.  
Kad patenkinti šiuolaikinės rinkos poreikius, Dropson kompanija kuria ir gamina, bei nuolat tobulina, naujos kartos vandens apdirbimo sistemas.

Kompanija įkurta  2001 m. ispanų ir prancūzų inžinierių, turinčių ilgalaikės patirties  vandens valymo ir paruošimo, termofikato ir inžinerinių skysčių gamybos srityse. Mūsų gamykla yra Ispanijoje. Orentuodamiesi ir į užsienio rinkas turim savo atstovus daugelyje šalių. Mes - naujos kartos vandens paruošimo sistemų gamybos specialistai. Inovatyvumas, veiksmingumas ir pagarba gamtai - mūsų kompanijos pagrindiniai uždaviniai.

Gamta yra neišsenkantis įkvėpimo šaltinis technologijų kūrėjams.  
Mūsų šūkis “Įkvėpti lietaus” yra alegorija ypatingam lietaus vandens sugebėjimui tirpdyti kalcio karbonatą (kalkių nuosėdas). 
Mūsų technologija įmituoja šį mechanizmą remdamasi vandens ir kalcio karbonato balanso pakeitimu, kad būtų išvengta kalkių nuosėdų susiformavimo.